Tanışalım

Tabi buradan el şıkışamıyoruz ya da iki yanaktan öpemiyoruz; ama size kim olduğumuzdan bahsedelim. O şekilde tanışmış olalım. Biz Serkan ve Menekşe… Güçlerimizi ve sevgimizi birleştirip önce Voltran’ı sonra Ormandaki Marangoz’u oluşturduk.

Atölyemizi kurmadan önce İstanbul’da yaşıyor, koşuşturmalı film-dizi sektöründe gecemizi gündüzümüze katıyorduk. Bir gün, evimizin balkonunda otururken “Gitsek mi acaba?” diye bir soru çıktı ortaya-ilk kim dedi bilmiyorum yani üzerinden zaman geçti. Bu soru, “yani gideriz aslında!”, “yok ya gidemeyiz”, “aslında gideriz” gibi muhabbetlere yol açtı. Tam bir karmaşa ve çılgın uğraşlar sonucunda kendimizi Kozak Yaylası’nda bulduk. Evimizi kurduk. Hemen bitişiğine şirin bir atölye yaptık. Kafamızı ve ellerimizi, hayatımızı güzelleştirecek, somurtuk suratlarımıza minnak gülücükler konduracak ahşap eşyalar yapmaya adadık.

Sitemizi gezin. Yaptıklarımıza bakın. Sorularınız varsa watzuptan yazın. Ya da ne bileyim arayın muhabbet ederiz. Instagram hesabımıza da bir göz gezdirin. Atölye dışında neler yaptıklarımızı görüm; maceramıza ortak olun!

Bizi takip edin!