Gizlilik / Kişisel Veriler

Gizlilik / Kişisel Verilerin İşlenmesi ve Paylaşılmasına İlişkin Rıza Beyanı

Gizliliğiniz OrmandakiMarangoz.com için önemlidir. Bu nedenle, topladığımız, kullandığımız, açıkladığımız, işlediğimiz, patlaştığımız/aktardığımız ve sakladığımız bilgilerinize ilişkin bir Gizlilik Politikası oluşturulmuştur.

Kişisel Bilgi Toplama ve Kullanma

Kişisel veri, Kimliği belirli veya belirlenebilir gerçek kişiye ilişkin her türlü bilgiyi ifade etmektedir. Kişisel bilgi, bir kişiyi tanımlamak veya onunla iletişim kurmak için kullanılabilecektir.

OrmandakiMarangoz.com ait internet sitesi; genel ve özel kampanya, promosyon, indirim, tanıtım ve benzeri olanaklar da sunan online alışveriş web hizmetidir. OrmandakiMarangoz.com, internet adresinde yer alan ve güncellenen İş Ortakları (bundan böyle “İş Ortakları” olarak anılacaktır) ile birlikte de bu hizmeti verebilecektir.
OrmandakiMarangoz.com ile iletişim halindeyken kişisel bilgilerinizi vermeniz istenebilir. OrmandakiMarangoz.com, bu kişisel bilgileri işbu Gizlilik Politikası’na uygun olarak kullanabilir. OrmandakiMarangoz.com, ürünlerini, hizmetlerini, içeriğini ve reklamlarını hazırlamak ve geliştirmek için bu bilgileri diğer bilgilerle birleştirebilecektir.

Web sitemize girdiğiniz veya başka bir şekilde web sitemize verdiğiniz bilgiler (Kredi kartı bilgileriniz hariç olmak üzere) saklanmaktadır. Örneğin, bir sipariş verdiğinizde, bize kayıt olduğunuzda, bize e-posta gönderdiğinizde veya bizi aradığınızda, bir çekilişe katıldığınızda, bir kulübe veya hediye kayıtları gibi bir servise yazıldığınızda verdiğiniz bilgiler toplanmaktadır.

Bizi takip edin!